המציאות העסקית מאז הקורונה מציבה בפני בעלי עסקים בתחום הבילוי וההסעדה אתגרים רבים, אך גם לא מעט הזדמנויות. בעלי עסק שואלים את עצמם, איך בזמנים אלו מתכננים קדימה וכיצד מקימים את הסניף הבא? בדיקת נתונים מעמיקה מגלה כי עסקי בילוי והסעדה במרכזי מסחר פתוחים ובמיוחד עסקים בחוף הים, התאוששו הכי מהר מהמשבר וממשיכים להצליח גם בתקופה זו. לא סתם מי שמבין לאן הולך עולם הבילוי וההסעדה בוחר להשקיע בסניפים חדשים, במתחמי מסחר פתוחים, בייחוד באזורי חוף הים. הסיבה לכך ברורה, ישראלים אוהבים את חופי הים, ותמיד יחפשו מקומות בילוי בסמוך אליהם.
חברת אורנים המתמחה, כבר 40 שנה בהקמה וניהול פרויקטים על קו הים, מציעה לבעלי עסקים בתחום הבילוי ומזון את אחת ההזדמנויות הבולטות והייחודיות היום במשק. SEA 1, מתחם בילויי חדש וייחודי בסגנון טיילת תל אביב, הממוקם מול הים בטיילת התוססת של ראשון לציון. במתחם שטחי מסחר פתוחים עם נוף לים, וחניה בשפע וצפי לכ-7 מיליון מבקרים בשנה.

 

נתונים, רבותי נתונים…
נכון, תחושות בטן חשובות מאוד בתחום העסקי, אבל אין כמו לבדוק את הנתונים “היבשים” כדי לקבל החלטה נכונה ומושכלת.

#1
להגדיל את הפדיון לפחות ב-50%
בדיקת נתונים של עסקי בילוי והסעדה הפועלים מול הים מגלה כי הם מגדילים את הפדיון שלהם לפחות בכ-50% ביחס לעסקים באותו גודל במיקום אחר. אין ספק כי נתון זה אף עשוי לצמוח כשמדובר בחוף הים של ראשל”צ והטיילת, המהווים מוקד משיכה לעשרות אלפי זוגות ומשפחות מהעיר והסביבה. בין הראשונות להבין את הפוטנציאל העסקי הרב הטמון במתחם היא רשת גחלים המתכננת לפתוח במתחם 1 SEA סניף אקספרס, יהיה זה סניף האקספרס הראשון של הרשת. הסניף המתוכנן ישרת הן את הקהל המגיע לחוף הים ותושבי השכונות הסמוכות והן את קהל העובדים באזורי התעסוקה הסמוכים ובכלל זה מתחם ה- 1000 אזור העסקים והמגורים החדש בראשון לציון.

#2
מקום ראשון בהוצאה פנויה לבית אב – ראשון לציון
לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ההוצאה הפנויה הגבוהה ביותר לבית אב היא בראשון לציון, העיר ה-4 בגודלה במדינת ישראל, עם כ-252,000 תושבים (נכון לסוף שנת 2018). ולאור תוכניות הפיתוח העתידיות שלה צפויה ראשון לציון להפוך לעיר השלישית בגודלה בישראל.
עם צפי מבקרים של כ-7 מיליון בשנה, מתחם SEA 1 הוא הבחירה המנצחת והבטוחה בשביל העסק שלכם.
רפי מבעלי סופר הנחלה מספר: “לאחר שכבר סגרתי במתחם SEA 1 סניף של סופר הנחלה, בחרתי להוסיף שטח כי ראיתי שבשכונות הסמוכות אין מקום בו אפשר לקנות בשר, דגים וירקות, והאוכלוסייה משוועת למתחם קניות שייתן מענה הולם ואיכותי לתושבי השכונה”  גם רשת גחלים, כבר בחרה להקים סניף אקספרס במתחם במסגרת הרחבת פעילותה ובמקום תפתח גם מאפיית בוטיק ידועה.

#3
קירבה למתחם ה-1000 ואזורי תעסוקה ומגורים של עשרות אלפי מ”ר.
SEA 1 נמצא בסמיכות לשכונות מגורים ומתחמי עסקים החולשים על מיליוני מ”ר. מתחם ה-1000 הכולל מיליון וחצי מ”ר של משרדים, תעסוקה ומגורים ובכלל זה חברות ענק והמטה המרכזי של חברת הפניקס ובנק דיסקונט שעוברים מתל-אביב. פארק עסקים איילון ובו כ-750 אלף מ”ר של משרדים והייטק, כולל המרכז הרפואי אסותא. פארק עסקים אגמים ובו 32 אלף מ”ר למשרדים ותעסוקה. שכונת פארק הים הכוללת עשרות אלפי יח”ד ואלפי מ”ר של תעסוקה ומלונאות, מתחמים אלו מגדילים את התנועה במקום בעשרות אלפי אנשים כל חודש. והתוצאה – צפי ל- 7 מיליון ביקורים בשנה!

#4

אלפי מטרים להשכרה מול הים
מתחםSEA 1 הוא המתחם הגדול והאיכותי ביותר צמוד לחוף הים של ראשון לציון ומציע אלפי מטרים של שטחי מסחר מול הים להשכרה. היתרונות הרבים שהמתחם מעניק לעסקים, לא נעלמו מעיניהם של מקדונלדס, רי בר, קנדילנד, גחלים, סופר הנחלה ומותגים מובילים נוספים, שכבר הבטיחו את מקומם ב- SEA 1.

#5

אלפי מקומות חניה בסמוך למתחם
אחד מהיתרונות של מיקום מנצח הוא הנגישות אליו, לא סוד שלכל מקום שאנחנו מגיעים אנחנו אוהבים להגיע בקלות ולמצוא חנייה נוחה.
מיקומו הייחודי של 1 SEA מאפשר הגעה מהירה ונוחה מכל מקום בגוש דן והשפלה.
ומה לגבי החנייה? המתחם נמצא בצמוד לחניון הציבורי הגדול ביותר עם כ-3000 מקומות חנייה.

איתמר חפץ מרשת רי בר שכבר הבטיחה את מיקומה במתחם מציין – “הקרבה לים, לפעילויות הספורט, הבילוי והפנאי יחד עם גישה קלה ומהירה לחניה נוחה והכל במרחק דקות ספורות ממרכזי אוכלוסייה מהווים שילוב מנצח לחזק ולהעצים מיקום שכבר היום מהווה מוקד משיכה משמעותי”.

#6

40 שנות ניסיון
חברת אורנים המקימה את הפרויקט הינה בעלת ותק של למעלה מ- 40 שנה ומתמחה בהקמת פרויקטים ייחודים בהיקפים גדולים ובניהול פרויקטים על קו הים. אחד הפרויקטים המוכרים, האחרונים שהקימה החברה הוא מלון ROYAL BEACH TEL AVIV. בנוסף, מגדלי דירות היוקרה על קו החוף בטיילת של ת”א: SEA PEARL, SEA TWINS
להקמת הפרויקט נבחרו הגורמים המקצועיים ביותר בתחום:
יסקי-מור-סיון (MYS) ממשרדי האדריכלים המובילים והגדולים בישראל תכננו את המתחם.
ניהול הבנייה נעשה בידי חברת אפרתי מדפיס, מבכירות חברות ניהול הנדל”ן בארץ.

ועכשיו זה הזמן לתפוס את מקומכם במיקום החם ביותר וליהנות מהטבות מיוחדות לרגל סיום שלב א’.

לפרטים נוספים ולהבטחת מקומכם ב- SEA 1

הקליקו כאן עכשיו

לקבלת מידע נוסף אודות פרויקט Sea1

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי (בכפוף לתקנון)